Društvo lobista Srbije SLA Društvo lobista Srbije

welcome page

OVERVIEW

This website drustvolobistasrbije.org presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have explored twenty pages within the web site drustvolobistasrbije.org and found four websites linking to drustvolobistasrbije.org. There are one contacts and locations for drustvolobistasrbije.org to help you contact them. There are one public media platforms possessed by drustvolobistasrbije.org. This website drustvolobistasrbije.org has been online for seven hundred and ninety-six weeks, four days, three hours, and forty-nine minutes.
Locations
Online Since
Jan 2009

DRUSTVOLOBISTASRBIJE.ORG RANKINGS

This website drustvolobistasrbije.org is seeing diverging quantities of traffic all through the year.
Traffic for drustvolobistasrbije.org

Traffic ranking (by month) for drustvolobistasrbije.org

Traffic ranking by day of the week for drustvolobistasrbije.org

DRUSTVOLOBISTASRBIJE.ORG HISTORY

This website drustvolobistasrbije.org was first submitted to the registrar on January 14, 2009. As of today, it is seven hundred and ninety-six weeks, four days, three hours, and forty-nine minutes old.
REGISTERED
January

LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

Advokatska kancelarija Cvjetićanin Partners

Dr Milutina Ivkovića 11a, Beograd. Krivično pravo, prekršajno pravo i privredni prestupi. Pravna zaštita naših klijenata u inostranstvu. Da mihi facta, dabo tibi ius Daj mi činjenice, a ja ću ti dati pravo. Iskustvo, znanje i poštovanje naših klijenata osnov su za pružanje efikasne pravne zaštite. Za sve vaše pravne potrebe na raspolaganju vam stoji naš pravni tim.

Istraživački centar za odbranu i bezbednost

Zbornik autorskih tekstova sa konferencije , Čime su nas bombardovali 1999? STRUČNA OBUKA ZA VRŠENJE POSLOVA PRIVATNOG OBEZBEĐENJA. Osnovi analitike i bezbednosna obrada podataka. Sajber bezbednost i bezbednost informacija. Terrorist and Organized Criminal Search Data Base. Nacionalni naučni skup Savremeni problemi i moguća rešenja strategije i strategijskog menadžmenta.

ROTA Consulting

Svoje usluge znamo da prilagodimo velikim, srednjim i malim preduzećima. Raznolikost obima usluga i specifičnost svakog pojedinačnog preduzeća kojima nudimo svoje usluge. Stabilnost, pouzdanost i zakonska usklađenost su glavne karakteristike računovodstvenog programa PANTHEON. Utrošili biste manje vremena za unos podataka. Sve zakonske promene i standardi.

WHAT DOES DRUSTVOLOBISTASRBIJE.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of drustvolobistasrbije.org Mobile Screenshot of drustvolobistasrbije.org Tablet Screenshot of drustvolobistasrbije.org

Drustvo lobista Srbije

Drustvo lobista Srbije Drustvo lobista Srbije

Terazije 23

Beograd, NONE, 11000

RS

DRUSTVOLOBISTASRBIJE.ORG HOST

I found that a single page on drustvolobistasrbije.org took two thousand two hundred and sixty-seven milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
5.9.13.179

NAME SERVERS

he1.bgsvetionik.com
he2.bgsvetionik.com

WEBSITE IMAGE

SERVER OS

I identified that drustvolobistasrbije.org is using the Apache operating system.

Društvo lobista Srbije SLA Društvo lobista Srbije

welcome page

CONTENT

This website has the following on the web site, "Zakon o lobiranju kao protivteža korupciji." We analyzed that the web site also said " Srbija bi uskoro trebalo da dobije zakon o lobiranju, a stručnjaci smatraju će njegovim usvajanjem eventualni uticaj na donosioce odluka izaći iz sive zone, odnosno da će prostor za korupciju biti značajno smanjen." It also stated " Ministar rada, zapošljavanja, boračkih i socijalnih pitanja Zoran Đorđević prisustvovaće 51. On će ovom prilikom govoriti na temu Socijalne karte u funkci." The header had welcome as the highest ranking search term.

VIEW OTHER BUSINESSES

Društvo neurologa Srbije

Srpsko udruženje za periferni nervni sistem. Udruženje za kliničku neurofiziologiju Srbije. Sekcija za retke neuromišićne bolesti. Radna grupa za multiplu sklerozu. Radna grupa za bolest malih krvnih sudva mozga. Saznajte više o multicentričnoj studiji DNS.

Друштво пчелара Београд

Nedelja - seminar - prof Stanimirović i asistent Glavinić. Kolege pčelari, članovi Društva pčelara Beograd, zimsku edukacionu sezonu završavamo u nedelju, 11. Naša predavanja održavamo subotom, ali zbog tehničkih problema u vezi iznajmljivanja sale na Novom Beogradu, odlučili smo se da poslednje predavanje - seminar, održimo u nedelju.

Aktualno - DPM Mojca

DOLENJSKI LIST Dedek Mraz dobil skladišče, ne pa ključa! Dnevnik - 16. Donatorji Veselega decembra za dolenjske otroke 2017-2018. Mojčini prostovoljci Veselega decembra 2017-2018. Prošnja Veselega decembra 2017-2018 v pdf. Urnik poti dedka Mraza 2017-2018. Dedka Mraza vrgli iz skladišča. 2018-Počitniško delo za študente in polnoletne dijake.

Društvo pohodnikov

S študenti v hribe . na turno smuko nad Suho.